Aetheryn Loft

  • 50 m²

Om van uw vakantie in Athene te genieten, verblijf in Aetheryn Loft Athene appartementen, gelegen op alleen 1 km verwijderd van de Nationale tuin Zappion en op 25 minuten lopen van het Museum van Griekse Kinderkunst. Dit appartement is gelegen op 25 minuten loopafstand van Monastiraki treinstation en vrij dicht bij Laikh busstation.

Dit appartement heeft een balkon, een terras en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Geniet van het comfort van een badkamer in Aetheryn Loft appartement, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.

Gasten die in de accommodatie verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte.

Het appartement is op 2 km van het Museum voor Cycladische Kunst te vinden. Aetheryn Loft appartementen hebben een welgelegen locatie binnen een paar straten van Aghios Ioannis metrostation. Deze accommodatie is op 10 minuten rijden van Oude Athenatempel genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Aetheryn Loft Athene
Acropolis View
Mobiele prijsaanbieding

Acropolis View

9.4
Schitterend 55 beoordelingen
67 m van de accommodatie
USD 188 USD 169
per nacht
Big Practical Economic Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Big Practical Economic Apartment

8.3
Heel goed 40 beoordelingen
336 m van de accommodatie
USD 205 USD 185
per nacht
Oulang Cozy Haven 1B
Mobiele prijsaanbieding

Oulang Cozy Haven 1B

453 m van de accommodatie
USD 71 USD 64
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    33 km

    Treinstations

    Station Monastiraki
    2,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Aetheryn Loft appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Aetheryn Loft appartement zijn onder andere de Parthenon, het Akropolismuseum, het Panathinaïsch Stadion.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Aetheryn Loft appartement te verblijven?
      De huurprijs van Aetheryn Loft appartement is €149.
    • ❓
      Heeft Aetheryn Loft appartement internetverbinding?
      Aetheryn Loft appartement biedt wifi in de hele accommodatie.
    • ❓
      Is er een keuken in dit appartement?
      Bij dit appartement vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    33 km

    Treinstations

    Station Monastiraki
    2,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Aetheryn Loft Athene

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten